Zapraszam do obejrzenia cyklu Dekady Piękna. To kompendium wiedzy o tym, jak dbać o skórę na przestrzeni lat, aby dłużej zachowała zdrowy, młody wygląd. W serii filmów przybliżę Wam poszczególne dekady w życiu kobiety: 20+, 30+, 40+ oraz 50+ i podpowiem, jakie zabiegi najlepiej wykonywać w konkretnych przedziałach wiekowych. Bo piękno nie zna wieku!

Pierwszy materiał dotyczy pielęgnacji skóry i polecanych zabiegów w gabinecie po 20. roku życia.

Pod tym linkiem obejrzycie całe wideo: https://www.youtube.com/watch?v=NhskOOkK7k8&list=PL9L0lf-S2T-sUYX6jg3eS1ey6k7B3knqt&index=2

Więcej: www.revisage.pl/dermapen oraz www.dpderm.pl/

W kolejnym odcinku naszego cyklu, w rozmowie z Marią Kowalczyk (www.nostressbeauty.com) opowiadam, jakie zabiegi sprawdzą się idealnie dla dekady 30+! Pamiętajcie, że skóra w tym przedziale wiekowym będzie już zdradzać pierwsze oznaki starzenia, dlatego warto dowiedzieć się, jakie procedury w gabinecie, sprawią że na dłużej pozostanie piękna!

Pod tym linkiem obejrzycie całe wideo: https://www.youtube.com/watch?v=iTWfHCApzgM

Zobacz także: http://www.fenice.pl

Jak z kolei dbać o skórę po 40. roku życia? To moment kiedy wyraźnie widzimy zmarszczki mimiczne, utratę objętości skóry czy pojawiające się zmiany posłoneczne lub naczyniowe. Jakie zabiegi najlepiej sprawdzą się w tej dekadzie życia? Jak zadziała w tym przypadku laseroterapia na twarz i na skórę głowy?

Pod tym linkiem obejrzycie całe wideo: https://www.youtube.com/watch?v=SYUAsrkKoE8

Zobacz także więcej informacji o laserze tulowym Lavieen: www.lasertulowy.pl

Zobaczcie również materiał o skórze po 50. roku życia! W tej dekadzie skóra jest o wiele bardziej wymagająca – mniej jędrna i wysuszona. Widzimy utratę jej objętości i pogłębienie zmarszczek. Które z zabiegów pomogą po 50. urodzinach? Na co zdecydować się, jeśli wcześniej nie korzystałyśmy z zabiegów?

Pod tym linkiem obejrzycie całe wideo: https://www.youtube.com/watch?v=ysncqEK4muA

Zobaczcie więcej na:
Noon Aesthetics: https://www.aestheticconcept.com.pl/k…​ oraz
Aptos: https://www.aestheticconcept.com.pl/k…