Zastosowanie Plexr w ginekologii estetycznej

Świadomość kobiet w zakresie możliwości korzystania z zabiegów ginekologii estetycznej jest coraz większa. Panie chętniej szukają pomocy także w związku z dyskomfortem w okolicach intymnych. Nie ma się przecież czego wstydzić!

W dzisiejszym wpisie kilka słów na temat wykorzystania technologii mikrowiązki plazmy Plexr w zabiegach obkurczania warg sromowych mniejszych, które czasem mogą być zbyt wystające, asymetryczne lub mięsiste. Na co dzień wiąże się to z trudnościami podczas uprawiania sportu, dyskomfortem na basenie, w kontaktach z mężczyznami, przy noszeniu obcisłej bielizny. Słowem, mogą być źródłem bólu lub kompleksów. Odpowiedzią na te problemy jest ginekologia estetyczna, która pozwala nie tylko poprawić jakość życia np. poprzez usunięcie asymetrii czy nadmiaru tkanki, ale również zwiększyć atrakcyjność okolic intymnych.

Leczenie chirurgiczne, czyli labioplastyka, polegająca na usunięciu nadmiaru skóry, tkanki podskórnej i tkanki tłuszczowej jest najczęściej stosowaną metodą pozwalającą zmniejszyć rozmiar warg sromowych mniejszych. Zrozumiałym jest, że nie każda pacjentka zdecyduje się na zabieg chirurgiczny. Dlatego medycyna estetyczna pozwala skorzystać z mniej inwazyjnych metod. Są one wskazane zwłaszcza u tych pacjentek, u których problem jest zdiagnozowany w początkowej fazie lub u tych, które myślą o poprawie wyglądu okolicy sromu. W takich przypadkach świetnie sprawdzi się Plexr, bezpieczna i sprawdzona alternatywa dla zabiegów chirurgicznych.

Plexr wykorzystuje technologię mikrowiązki plazmy, powodując obkurczenie nadmiaru skóry w miejscu zabiegu. Warto podkreślić, że plazma ta nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek. Dzięki Plexr możemy uzyskać zamierzone efekty już po jednym zabiegu. Dotyczy to rewitalizacji warg sromowych, zarówno większych jak mniejszych, a także redukcji przebarwień, które z wiekiem powstają w okolicach intymnych. Rezultaty zabiegu utrzymują się kilka lat w zależności od wieku pacjentki i stopnia rozbudowania schorzenia. Wiele badań klinicznych udowadnia, iż jest to urządzenie dające naprawdę spektakularne efekty. Korzystając z zabiegu, należy jednak pomyśleć o swoim bezpieczeństwie i sprawdzić autentyczność urządzenia w gabinecie, w którym wykonujemy zabieg.