Jakiś czas temu miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu zorganizowanym z jednym z salonów księgarni Empik, które dotyczyło nowości i trendów w medycynie estetycznej w 2016 roku. Oprócz mnie gośćmi byli dr Andrzej Ignaciuk oraz dr n. med. Magdalena Łopuszyńska.

Spotkanie to było okazją do zaprezentowania książki o tytule „243 sposoby na młodość”, która stanowi kompletny przewodnik po medycynie estetycznej, i do której zostałam zaproszona w roli eksperta. Czytaliście już? To doskonała pozycja dla tych, którzy chcą bliżej poznać najnowsze i najskuteczniejsze zabiegi na twarz i ciało.

Bardzo cenie sobie takie spotkania, mamy na nich możliwość nie tylko skonfrontować nasze opinie z kolegami z branży medycyny estetycznej, ale też wysłuchać i rozwiać wątpliwości Pacjentów, którzy są zainteresowani medycyną estetyczną, ale z jakiś względów nie korzystali do tej pory z dobrodziejstw dostępnych na rynku zabiegów.

Od lewej: Marta Urbaniak, prowadząca spotkanie i autorka książki „243 sposoby na młodość”; dr n. med. Magdalena Łopuszyńska, Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Bella; dr Andrzej Ignaciuk, Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging; dr Ewa Rybicka, klinika Estetica Nova

DSC_4465

DSC_4483