szkolenie Aptos

Na początku listopada miałam przyjemność wziąć udział we wspaniałym szkoleniu zorganizowanym przez firmę APTOS w toskańskim Arezzo. Oto krótka fotorelacja z dwóch pracowitych, bogatych w wymianę doświadczeń wskazówek zabiegowych i naprawdę miłych dni.

Aptos to nie tylko firma produkująca najwyższej jakości nici do liftingu skóry, ale także międzynarodowy team szkoleniowy. Metody odmładzania opracowane przez Aptos są systematycznie rozwijane, dlatego również regularne szkolenia są doskonałą okazją, aby wymienić się doświadczeniami. Lekarze i naukowcy przybywają z całego świata na Uniwersytet Iclo w Arezzo, aby nauczyć się bardziej zaawansowanych technik.

Jak zapewne już wiecie zastosowanie nici liftingujących znajduje miejsce przede wszystkim w procedurach odmładzających, gdy owal twarzy zaczyna zanikać, opuszczają się tkanki. Takie rozwiązanie jest szczególnie cenione przez osoby chcące osiągnąć naturalne efekty oraz szukające wygodnych rozwiązań, gdyż zabiegi wiążą się z minimalnym poziomem inwazyjności, rekonwalescencja nie jest długotrwała. To również sposób na doskonały efekt chirurgiczny bez konieczności przechodzenia operacji. Nici, które wybrałam do kliniki są wykonane z całkowicie bioabsorbowalnego materiału o właściwościach zarówno liftingujących, jak i biorewitalizujących. Oznacza to, że są one wchłaniane, a przez to, że są zbudowane m.in. z kwasu polimlekowego (L-lactic), dodatkowo stymulują skórę, aktywując jej naturalną rewitalizację, a także spowalniają procesy starzenia. Kształt i struktura nici powoduje, że idealnie zakotwiczają się w tkankach miękkich, tworząc podtrzymujący szkielet

Doskonałe efekty możemy uzyskać w obszarze: całej twarzy i szyi, wewnętrznej strony ud, wewnętrznej strony ramion, brzucha, biustu. Od razu po zabiegu następuje poprawa napięcia skóry (jest widoczna bezpośrednio po założeniu nici), efekt narasta w czasie i utrzymuje się ok. 1,5-2 lat.

szkolenie Aptos

szkolenie

szkolenie Aptos

szkolenie Aptos