W minioną sobotę w klinice zorganizowaliśmy Dzień Otwarty, podczas którego spotkaliśmy się z naszymi nowymi i stałymi pacjentami. Zapraszam na fotorelację z tego wyjątkowego dla nas dnia.

Dzień Otwarty w Estetica Nova(4)

Maj to miesiąc kiedy wszystko rozkwita i natura śmiało budzi się do życia. Zainspirowało nas to do spotkania z pacjentkami, aby wspólnie porozmawiać o sile kobiecości i spróbować zrozumieć czym ona tak naprawdę jest.

Nasze sobotnie spotkanie rozpoczęliśmy mini wykładem właśnie na temat kobiecości wraz z psychologiem P. Ingą Nowak-Duszą, która przekonała nas, że kobiecość to coś więcej niż determinanta płciowa, ale stan ducha, tożsamość i cielesność, która ma wiele odsłon, i które są wyznaczane przez historię, naukę i rytuały.

Dzien Otwarty Estetica Nova (2)

Aby móc poczuć tę kobiecość na własnej skórze zaprosiliśmy pacjentów do wypróbowania naszych zabiegów. Niewiele jest okazji, aby pacjent mógł zobaczyć jak wygląda zabieg w praktyce, przed tym jak sam się na niego zdecyduje.  Organizując Dzień Otwarty chcieliśmy pokazać naszym przyszłym pacjentom, tym którzy się jeszcze wahają przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu lub tym, który szukają nowych rozwiązań w pielęgnacji, jakie możliwości daje medycyna estetyczna. Goście mogli zobaczyć doskonałe efekty nawilżającej mezoterapii preparatami Filorga. Jest to zabieg świetnie nawilżający i rewitalizujący skórę, polecany właśnie teraz w okresie letnim, kiedy skóra narażona jest na nadmierne wysuszenia wskutek działania słońca. Zaprezentowaliśmy również radiofrekwencję mikroigłową Scarlet RF na okolice dekoltu, która prowadzi do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej skóry. Chętni mogli również zobaczyć zabieg pielęgnacyjny Zo Skin Health firmy Obagi oraz skonsultować wszelkie zabiegi i problemy estetyczne, z którymi się borykają.

To było bardzo miłe spotkanie, dlatego wszystkim serdecznie dziękuję za przybicie i pomoc w organizacji, a tych którym nie udało się z nami spotkać zapraszam na kolejne dni otwarte 🙂