Ciągle poszukuję nowych rozwiązań, skutecznych zabiegów i systemów, które będą odpowiedzią na problemy, z jakimi zgłaszają się do mnie pacjenci. Z uwagi na doskonałe efekty kliniczne zdecydowałam się wprowadzić do kliniki zabieg Regenera Activa, w dzisiejszym wpisie fotorelacja ze szkolenia dla trenerów tej metody w Polsce.

W poprzednim tygodniu miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z zastosowania i kwalifikacji do zabiegu Regenera Activa pod okiem najlepszych specjalistów medycyny regeneracyjnej w Barcelonie. Dzięki temu szkoleniu, z nową energią i wiedzą, jeszcze bardziej skłaniam się ku stwierdzeniu, że to nowatorskie rozwiązanie skutecznie rozwiąże problemy z łysieniem wielu pacjentów. Takie spotkanie to doskonała okazja, aby w profesjonalnym otoczeniu poznać zabieg od podszewki i wymienić się cennymi spostrzeżeniami.

Regenera Activa to terapia łącząca osiągnięcia biotechnologii i inżynierii tkankowej. Oparta jest na systemie mikroprzeszczepu komórek skóry przez co pozwala skutecznie powstrzymywać problem łysienia androgenowego.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć 🙂

3

8

10

11-horz