Metamorfozy Estetica Nova

Upływające lata, stres, pewne wydarzenia z życia mogą powodować, że zaczynamy wyglądać na starsze niż wskazuje na to metryka. Podczas metamorfoz Pani Izabeli do jednego z kobiecych magazynów osiągnęliśmy świetne efekty!

Dawne wydarzenia z życia zostawiły ślad na twarzy Pani Izabeli. Mijający czas spowodował, że skóra straciła swoją jędrność i blask, opadła i stała się szara. W celu poprawy kondycji i rewitalizacji skóry i jej nawilżenia wykonałam zabieg mezoterapii preparatem Restylane Vital.

Pojawiające się z wiekiem zmarszczki mimiczne na czole oraz w okolicach oczu (tzw. kurze łapki) zniwelowałam przy pomocy toksyny botulinowej.

Aby pozbyć się tzw. doliny łez, czyli obszaru powstałego na skutek zaniku tkanki podskórnej i wiotczenia skóry, zastosowałam wypełnienie preparatem Belotero Volume, który też wykorzystałam  w okolicach bruzd marionetek.

Aby wzmocnić efekt, do uniesienia bruzd zastosowałam nici PDO BARB 4D, które sprawiły, że bruzdy się wygładziły, a twarz uzyskała bardziej delikatny charakter.

W celu wygładzenia kolorytu skóry, zaplanowałam zabieg likwidacji rumienia i zamknięcia rozszerzonych naczynek na twarzy.

Pacjentka przeszła też zabieg usunięcia brodawek łojotokowych przy pomocy lasera CO2.

Metamorfozę zwieńczyła korekta ust – subtelnie podkreśliłam ich kontur oraz wypełniłam tzw. zmarszczki palacza, dzięki czemu usta stały się pełniejsze i bardziej kobiece.

pani-izabela-estetica-nova-przed-metamorfozaPrzed zabiegami

metamorfoza-estetica-nova-pani-izabelaPo zabiegach