Szkolenie Ultraskin II

Kiedy staję przed wyborem sprzętu do kliniki zawsze zadaję sobie pytanie, na jakie problemy estetyczne będzie on właściwy, jaką wykorzystuje technologię i przede wszystkim czy jest bezpieczny.  Staram się testować wiele sprzętów i je porównywać, żeby wybrać ten najbardziej odpowiedni. Tak też było w przypadku Ultraskin II, który z początkiem roku pojawił się w klinice.

Ultraskin II to nowej generacji urządzenie wykorzystujące technologię HIFU – skupioną wiązkę fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu (więcej o sprzęcie tym pisałam we wcześniejszych wpisach, np. przy temacie leczenia wiotkiej skóry i trudnych obszarów szyi –> klik).

Wysoka moc urządzenia i zastosowanie wyłącznie przebadanych aplikatorów,  gwarantują uzyskanie bardzo dobrych rezultatów w zabiegach liftingujących, napinających i ujędrniających skórę twarzy (w konturowaniu twarzy i poprawy linii żuchwy, redukcji podwójnego podbródka oraz redukcji zmarszczek na czole, w okolicach oczu, ust oraz szyi), jak również w zabiegach redukujących tkankę tłuszczową na ciele, przy zwiotczeniach skóry ramion, kolan, ud, brzucha (po ciąży lub po utracie dużej masy ciała). Dzięki udoskonalonym rozwiązaniom, które wpływają na wyższą koncentrację wiązki ultradźwięków, zabiegi są bezpieczniejsze i zdecydowanie mniej bolesne, co w zdecydowany sposób wpływa na komfort pacjenta podczas wykonywania zabiegu.

Sprzęt ten wybrałam z całkowitym przekonaniem co do jego skuteczności, dlatego też z przyjemnością na początku czerwca poprowadziłam szkolenie dla lekarzy z praktycznego zastosowania technologii HIFU do liftingu skóry twarzy. Dziś przedstawiam krótką fotorelację z tego spotkania, a niebawem zaprezentuję doskonałe efekty zabiegów.

2

3

4