04 Baner

Pani Hanna odwiedziła moją klinikę ponieważ praca zawodowa, studia i wychowanie piątki dzieci sprawiały, że zawsze zapominała zadbać o siebie i teraz oznaki starzenia na jej twarzy stały się wyraźnie widoczne. Metamorfoza pozwoliła jej poczuć się bardziej szczęśliwą, w końcu ktoś zajął się właśnie nią.

W metamorfozie podjęłam się przywróceniu cerze pacjentki młodzieńczego wyglądu, zlikwidowaniu cieni pod oczami oraz poprawieniu owalu twarzy i napięcia skóry.

Podczas zabiegu zużyłam dwie ampułki Radiesse. Jedna została zaaplikowana w obszarze skroni. Drugą wykorzystałam do odtworzenia objętości policzków w okolicy jarzmowej, poprawienia zarysu żuchwy i odrobinę brody. Moim celem było zlikwidowanie obwisłości skóry, podniesienie policzków i uzyskanie efektu delikatnego liftingu, przy wykorzystaniu jak najmniejszej ilości preparatu. Dodatkową zaletą Radiesse będzie stymulacja skóry do produkcji nowego kolagenu. Do metamorfozy Pani Hanny użyłam również Belotero Balance, który doskonale poprawia jakość cery oraz pozwala uzupełnić objętość dolnej powieki. Poprawiłam też lekko kontur ust preparatem Belotero Intense. Na koniec zastosowałam toksynę botulinową typu A, w celu wygładzenia zmarszczek mimicznych.

M1020546

M1020575

Hanna przed

Przed zabiegami

Hanna po

Po zabiegach