Kolejny Dzień Otwarty w Estetica Nova za nami! Cieszę się, że znów mogłam gościć pacjentów podczas spotkania, na którym zdradziliśmy tajniki regeneracji skóry jesienią i nowoczesnych terapii skutecznie modelujących ciało. W dzisiejszym wpisie fotorelacja z tego wyjątkowego i pełnego pozytywnej energii dnia!

Uwielbiam takie dni jak poprzednia sobota ☺ To bardzo miłe, kiedy możemy spotkać się w większym gronie, aby porozmawiać o tym, co nas – kobiety interesuje, kiedy myślimy o tym, jak zadbać o swoje ciało i czuć się pięknie. Dzień ten zaplanowałyśmy pod hasłem „Kształtuj z nami swoją sylwetkę marzeń”, aby przybili goście mogli z pierwszej ręki nie tylko dowiedzieć się jakie terapie są najskuteczniejsze, ale również przetestować wybrany zabieg.

Podczas spotkania opowiedziałyśmy o zaletach i wskazaniach do zabiegu Icoone, czyli doskonałej terapii wyszczuplającej i drenującej ciało.  To najnowsza i najbardziej zaawansowana technologia służąca do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki i ujędrniania skóry. Każda z Pań miała okazję przetestować ten zabieg na sobie i przekonać się, jak skóra zmienia się pod wpływem tej terapii.

Zaprezentowałyśmy naszym pacjentom wszelakie możliwości modelowaniu sylwetki poczynając od  zabiegów wyszczuplających, a kończąc na kształtowaniu sylwetki bielizną Li Parie, która pięknie podkreśli to, co  udało nam się osiągnąć w gabinecie.

2

3 Dzień Otwarty

Podczas spotkania pacjentki mogły również dowiedzieć się jak jesienią zregenerować skórę przy pomocy zabiegu Perfect Derma Peel, który wykonywałam jednej z Pań. To jeden z doskonale złuszczających zabiegów na bazie m.in. TCA, kwasu retinowego, kojowego, salicylowego, witaminy C i glutationu. Świetnie wyrównuje koloryt skóry i działa przeciwstarzeniowo.  Jego niezwykłą zaletą jest przewidywalność – złuszczanie następuje zazwyczaj w 3. dniu po zabiegu i trwa maksymalnie do 7 dni, dlatego z powodzeniem możemy go zaplanować przed weekendem i dostosować do niego swój codzienny kalendarz.

 Dzień Otwarty

Zaprezentowaliśmy również zalety zabiegu redermalizacji,  który doskonale poprawia kondycję skóry po wakacjach i po opalaniu. Procedura ta na bazie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu, sprawdza się również w walce z przebarwieniami. Jest idealna do przetestowania właśnie teraz w celu zrewitalizowania skóry i poprawy jej kolorytu.

Wszystkim serdecznie dziękuję za przybycie i pomoc w organizacji tego wydarzenia! ☺ Mam nadzieję do zobaczenia niebawem na kolejnym Dniu Otwartym i spotkaniach w gabinecie!