Mamy już za sobą uroczyste otwarcie nowej, drugiej kliniki Estetica Nova. Cudowna atmosfera i pełen życzliwości czas, podczas spotkania dla mediów, przyjaciół, partnerów biznesowych i pacjentów kliniki to słowa, które najlepiej opiszą ten dzień! W nowej lokalizacji na warszawskiej Woli już przyjmujemy pacjentów, a w dzisiejszym wpisie fotorelacja z tego wyjątkowego dla nas dnia!

Nowa klinika Estetica Nova to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie i potrzeby pacjentów. O tym, że powstanie nowa klinika wiedziałam już 3 lata temu, kiedy zaczęłam rozglądać się nad najlepszą lokalizacją. Rynek medycyny estetycznej na przestrzeni lat tak bardzo się rozwinął, że było to nieuniknioną decyzją. W tym miejscu otwieramy nową lokalizację, dlatego że chcemy się rozwijać. Rozwijamy się dla Państwa. Oferujemy nowe technologie, nowe zabiegi, ale także sprawdzone procedury, które są z nami od lat  – potrzebujemy na to więcej miejsca, wnętrza bardziej obszernego po to, żeby nam i Państwu było wygodnie. Abyśmy mogli oferować coraz bardziej komfortowe zabiegi. Ale także dlatego, aby z różnych stron Warszawy było łatwiej do nas dojechać. Nowa lokalizacja na ul. Jana Kazimierza 32b lok. 1, to już druga klinika obok tej na warszawskiej Ochocie – na ul. Opaczewskiej 43 lok. 4. Mam nadzieję, że również to miejsce będzie się cieszyło zainteresowaniem i będziemy mogli wszyscy czuć się tu jak u siebie w domu, tak jak w pierwszej lokalizacji, która nadal pozostanie czynna.

Andrzej Chmielewski, Marcin Piwiński, Agnieszka Majewska (Nova Group), dr Ewa Rybicka (Estetica Nova), Renata Frączek (Aptos Polska)

W dzisiejszym wpisie przedstawiam fotorelację z tego wyjątkowego dnia. Podczas konferencji dla mediów przedstawiliśmy zabiegi z których warto korzystać zarówno w przypadku skóry młodzieńczej, jak i dojrzałej.  Na bazie wieloletnich doświadczeń wiem, że przepis na doskonały wygląd w przypadku skóry młodzieńczej to m.in. redukcja cellulitu i rozstępów,  usunięcie zbędnego owłosienia czy pokreślenie zmysłowych ust. W naszej klinice oferujemy sposoby, aby to młodzieńcze piękno podkreślać oraz niwelować mankamenty, z którymi pacjentki nie potrafią sobie poradzić w domu. Zatem wśród zabiegów absolutnymi hitami w redukcji cellulitu jest są Icoone Laser, z rozstępami doskonale poradzi sobie zabieg Biodermogenesi (który jako jedyny umożliwia ponowne opalanie skóry i pozwala zredukować nawet utrwalone rozstępy). Bezsprzecznie wielką popularnością cieszy się laser Mediostar, pozwalający na bezbolesną epilację przez cały rok. Natomiast wśród nowości obiecujący jest zabieg wypełniania i zaznaczenia konturu ust przy pomocy gamy produktów Belotero Lips.

zdj. 2 Sylwia Chodyniecka (Com&Media), Mariusz Dziubiński (Revisage), dr Ewa Rybicka (Estetica Nova), Ewa Świgoń (Com&Media), Ewa Kot-Izdebska (Com&Media), Ewelina Guła (MERZ Aesthetics)

Podczas spotkania nie zabrakło również zabiegów polecanych dla skóry dojrzałej, która potrzebuje specjalnego traktowania: podniesienia tkanek, stymulacji skóry i jej odżywienia. W tym celu od lat polecam zabiegi nićmi liftingującymi Aptos, które dają naturalne efekty stymulacji i mechanicznego podniesienia tkanek. Świetne efekty u Pacjentów (szczególnie w okolicy oczu, ust, dekolcie, szyi, brzucha i powierzchni rąk) śledzę również przy zastosowaniu atelokolagenu LINERASE, który wykorzystuję jako doskonałą terapię przeciwstarzeniową.

Bardzo dziękuje obecnym z nami tego dnia przyjaciołom i pacjentom kliniki, przedstawicielom współpracujących firm i partnerom wydarzenia m. in. Revisage, Aptos, Nova Group, Beauty Derm Aesthetic, MERZ Aesthetics, MROTEX Group, dziennikarzom oraz wszystkim tym, dzięki którym możemy tworzyć wspólnie to miejsce dla Was  🙂