Icoone

W klinice pojawił się  nowy sprzęt do modelowania ciała i odmładzania skóry. ICOONE to laser, który cechuje bardzo duża precyzja. Dlaczego wybrałam właśnie ten sprzęt? Wyjaśniam w dzisiejszym wpisie.

To urządzenie, które pozwala nam działać na wiele problemów skórnych. Podczas zabiegu oddziałujemy dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej lub powodowania urazów. Zabieg z użyciem Icoone przeznaczony jest dla osób z tendencją do teleangiektazji, wenulektazji oraz skłonności do obrzęków nóg – co jest absolutną rewelacją – naczynka nie tylko nie są przeciwwskazaniem, są wręcz wskazaniem do zabiegu (co stanowi unikatowe podejście do skóry pacjenta!). To sprzęt idealny też dla osób walczących z głęboko zlokalizowaną tkanką tłuszczową trudną do redukcji przy pomocy diety i ćwiczeń fizycznych. Świetnie sprawdza się w usuwaniu cellulitu – podczas wielowymiarowego masażu (rolki poruszają się w czterech kierunkach w połączeniu z oddziaływaniem energii światła LED) dochodzi do redukcji cellulitu oraz wymodelowania sylwetki. Sekret tej metody wynika z połączenia technologii mechanicznego masażu, zimnego lasera i światła LED. Na samym początku laser zostaje absorbowany przez komórki tłuszczowe i powoduje ich rozkład. Następnie światło LED zmienia przepuszczalność błon komórkowych, skutkiem czego komórki tłuszczowe są lepiej metabolizowane i przy pomocy mechanicznego masażu przetransportowane do krwi i limfy bez możliwości powstania złogów. Seria zabiegów sprawia, że cellulit ulega zmniejszeniu oraz dochodzi do zwiększenia elastyczności skóry.

Ale to nie wszystko, specjalne programy medyczne są przeznaczone dla osób z problemami związanymi z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążenia oraz mięśniowego, z bliznami pooperacyjnymi i pooparzeniowymi (wspomaganie leczenia), z bólami mięśni pleców, karku, z zaparciami, przed i po zabiegach chirurgicznych (dla przyspieszenia regeneracji), dla kobiet w ciąży lub po porodzie oraz dla osób uprawiających sport wyczynowo bądź amatorsko.

Specjalna głowica przeznaczona do zabiegów na mniejszych obszarach (szyja, twarz, dekolt)  pozwala działać bezpośrednio na fibroblasty oraz stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Zabiegi nie sprawiają bólu ani nie powodują siniaków, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Już niedługo relacje z zabiegów na tym urządzeniu 🙂